Triumf The Blues nad Brighton.

Gracze The Blues w świetnym stylu rozpoczęli kolejny sezon zmagań w angielskiej ekstraklasie. Dla garstki zawodników był to debiutancki występ w trykocie Chelsea. Sporo sympatyków tej drużyny oczekiwało, aby zobaczyć nowych zawodników ekipy w w trakcie spotkania. Warto podkreślić, iż zaprezentowali się z niezwykle imponującej perspektywy. Z pewnością jest to fenomenalna nowina dla Franka Lamparda. W tym momencie trener Chelsea FC ma do dyspozycji sporą ilość wartościowych podopiecznych.

W minionych kampaniach w Lidze angielskiej drużyna z Londynu nie grała dostatecznie dobrze. Kibice zespołu wymagają lepszych wyników. Wielu fanów futbolu oczekiwało na debiut graczy kupionych z niemieckiej ligi piłkarskiej. Chelsea FC ma w tym sezonie ambitne priorytety,jeśli chodzi o wyniki. Kibice Chelsea mają nadzieję, iż ich ulubieńcy w dobrym stylu rozpoczną w kolejny w sobotę sezon Ligi angielskiej.

Świetna dyspozycja drużyny Lamparda w całym meczu z zespołem Brighton

Pierwsza odsłona starcia zapewniła sympatykom obu drużyn sporo elektryzujących doświadczeń. Gracze konstruowali sporo akcji podbramkowych. W premierowej odsłonie tego starcia sympatycy obu zespołów widzieli jedynie jedno trafienie. Piłkę do siatki wstrzelił Jorginho. Sędzia zarządził karnego po przewinieniu Ryana na nowym napastniku Chelsea. Do przerwy rezultat pozostał ten sam. W drugiej odsłonie przeciwnik Chelsea musiał nadrabiać różnicę bramkową.

Sympatycy mieli nadzieję na większą ilość bramek i uderzeń swoich piłkarzy. W następnej połowie pojedynku widzieliśmy już więcej trafień. W tej sytuacji bardziej produktywna była ekipa Chelsea FC. Rozpoczęcie drugiej odsłony był niesamowicie fascynujący. Brighton było w stanie doprowadzić do remisu. Dobry rezultat Chelsea Londyn był więc niepewny. Zawodnicy Lamparda wiedzieli, iż sympatyków Chelsea FC zadowoli jedynie wygrana.

Po trafieniu dla drużyny Brighton Hove Albion gracze Chelsea ruszyli do kreowania sytuacji pod szesnastką drużyny gospodarzy. Parę minut później drużyna Lamparda ponownie osiągnęła przewagę w tym starciu. Zdobyli dwa trafienia. Ostateczny wynik tego starcia to 3:1 dla Chelsea. To bez wątpienia fantastyczny start rozgrywek dla Chelsea Londyn.