Jeden z najbardziej uzdolnionych graczy w dziejach futbolu światowego przechodzi do PSG! Messi Leo przestał być piłkarzem Blaugrany!

Jeden z najbardziej uzdolnionych graczy w dziejach futbolu światowego przechodzi do PSG! Messi Leo przestał być piłkarzem Blaugrany!

Ruchy transferowe piłkarskich klubów w ramach przerwy między zmaganiami ligowymi niewątpliwie robią wrażenie. Jednakże to, co mieliśmy przyjemność podziwiać podczas letniego okienka transferowego zaskoczyło mnóstwo sympatyków nożnej piłki. Zdawało się, że Leo Messi zostanie zawodnikiem FC Barcelony do ostatnich dni swojej kariery piłkarskiej. Jednak FC Barcelona ma problemy finansowe i reprezentant Argentyny nie miał wyjścia, był zmuszony znaleźć nowy zespół. Zespołem, który zdecydował się zaoferować kontrakt dla napastnika argentyńskiej reprezentacji okazał się wicemistrz ligi francuskiej. intrygującą ofertę kontraktu, którą były już zawodnik Barcelony zatwierdził zaoferował argentyńskiemu piłkarzowi zespół z Ligue 1. Trzeba być świadomym tego, iż to z pewnością istotny moment w dziejach światowego futbolu. Od tej chwili kibice piłki nożnej zyskają szansę podziwiać grę Messiego na boiskach francuskich. Na pewno mnóstwo osób zainteresowane będzie tym, jak Leo Messi odnajdzie się w nowym klubie. Lionel Messi stworzy tercet z takimi piłkarzami, jak Kylian Mbappe i Neymar, co może dać wicemistrzowi Francji mnóstwo pucharów.