Porywające spotkanie na starcie sezonu polskiej ligi! Mnóstwo bramek i przegrana gliwickiego Piasta z zawodnikami wicemistrza Polski!

Porywające spotkanie na starcie sezonu polskiej ligi! Mnóstwo bramek i przegrana gliwickiego Piasta z zawodnikami wicemistrza Polski!

Kibice piłkarscy otrzymali okazję aby śledzić emocjonujące widowisko na stadionie gliwickiego Piasta. Miejscowa drużyna Piasta Gliwice w niedziele podejmowała na własnym obiekcie piłkarzy wicemistrza kraju. Było to niezwykle potężne zestawienie jak na inauguracyjną rundę najnowszego sezonu polskiej ligi i rozsądnie to przyznać. Bez żadnych wątpliwości każdy futbolowy wielbiciel w naszym kraju był zadowolony z podziwiania tak dobrego spotkania. Bardzo dobrze zdać sobie z tego sprawę, że obie drużyny były naprawdę blisko pełnej puli punktów, a podczas tego spotkania mieliśmy szansę zobaczyć pięć bramek. W ostatecznym rozrachunku to piłkarze ekipy wicemistrza ligi polskiej mogli się radować z pierwszego triumfu w świeżo zainaugurowanym sezonie polskiej Ekstraklasy. Piłkarze gliwickiego Piasta przegrali rezultatem 2 do 3 i na pierwszą wygraną muszą wyczekiwać co najmniej do kolejnego tygodnia. Ich rywalami w drugiej kolejce będą gracze Stali z Mielca. bez najmniejszych wątpliwości Gracze selekcjonera Fornalika będą pragnęli odkuć się po przegranej w inaugurującej serii gier kolejnego sezonu Ekstraklasy.