Sympatycy sportów walki mieli szansę zobaczyć niespodziewane wygrane w trakcie trwania gali sztuk walki FAME MMA 14 w krakowskiej Tauron Arenie!

Sympatycy sportów walki mieli szansę zobaczyć niespodziewane wygrane w trakcie trwania gali sztuk walki FAME MMA 14 w krakowskiej Tauron Arenie!

W minionym dziesięcioleciu mieszane sztuki walki były bardzo popularne u nas w kraju i to z całą pewnością. Pierwszymi organizatorami walk MMA w Polsce byli Kawulski a także Lewandowski, którzy otworzyli federację Konfrontacji Sztuk Walki. Bez najmniejszych wątpliwości do tej dyscypliny mnóstwo sympatyków skusiła rywalizacja Najmana Marcina z Pudzianem przed 13-stoma laty. Zmiana konkurencji przez najsilniejszego człowieka na świecie na sztuki walki bez najmniejszych wątpliwości była zaskakująca. Każdy pragnął obejrzeć w ferworze walki mistrza świata Strongmenów a mnóstwo sportowych ekspertów było zaciekawionych tą sytuacją. W naszym kraju z biegiem lat rozrastała się popularność sportów walki i w skutek tego została utworzona federacja FAME MMA.

W organizacji FAME MMA toczą walki między sobą osoby, które rozpoznawalne są na portalach społecznościowych. Już od pierwszych gal dostrzec mogliśmy, że jest naprawdę duże zaciekawienie takim pojedynkami. Jeżeli spojrzymy na wyniki PPV, każda następna gala podbijała rekordy sprzedaży. W Tauron Arenie w ubiegły weekend odbyła się 14 edycja FAME MMA. Szefowie federacji uszykowali dla swoich sympatyków bardzo dużo ekscytujących zestawień. Walką wieczoru gali FAME 14 był pojedynek między Mateuszem Trąbką, a Tomaszem "Gimperem" Działowym. Poziom sportowy wszystkich starć był naprawdę wysoki i trzeba pamiętać o tym. Z kolejnymi odsłonami FAME MMA dostrzec można wzrost umiejętności u poszczególnych gwiazd, co ma wpływ na jakość widowiska. Fani mieszanych sztuk walki wyczekiwali na Main Event, gdzie skuteczniejszy był Mateusz Trąbka. Po wakacjach prawdopodobnie odbędzie się kolejna odsłona FAME MMA. Federacja FAME MMA miała okazję już obwieścić wiele popularnych nazwisk, które toczyć będą walki w klatce na ten rok kalendarzowy. Na pewno warto oczekiwać na nadchodzące odsłony FAME MMA, gdyż to jest emocjonujące show.