Trener Sousa ogłosił w poniedziałek listę zawodników polskiej reprezentacji na europejskie mistrzostwa! Kilku piłkarzy odepchniętych z reprezentacji naszego kraju!

Trener Sousa ogłosił w poniedziałek listę zawodników polskiej reprezentacji na europejskie mistrzostwa! Kilku piłkarzy odepchniętych z reprezentacji naszego kraju!

O grze w rozgrywkach mistrzowskich myśli spora ilość młodych zawodników, których życiowym celem są występy profesjonalne w futbol. Nie powinno nikogo zaskakiwać to, że futbol to w tym momencie najchętniej oglądana sportowa dyscyplina na całym świecie. Chłopcy od lat młodych pod to się przygotowują, żeby w niedalekiej przyszłości grać na najbardziej legendarnych arenach do nożnej piłki. Trzeba jednak rozumieć to, iż droga do zostania piłkarzem jest trudna i wymaga dużej liczby wyrzeczeń. Chłopcy, którym powiodło się z tego powodu wzbudzają często uprzedzenie ale i jednocześnie respekt w gronie swoich znajomych. W przyszłym miesiącu startować będą Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, w których wezmą udział 24 zespoły. Znaczy bez cienia wątpliwości to, że na fanów piłki nożnej czekają ogromne przeżycia. Turniej europejskich mistrzostw ciągnąć się będzie przez równy miesiąc, a więc bez grama wątpliwości staniemy się obserwatorami wielu trafień a także meczów piłkarskich. Trener Paulo Sousa opracował skład na turniej Starego Kontynentu mistrzostw, i właśnie dlatego w tym właśnie felietonie z kolei naszym zamiarem będzie skoncentrować się na narodowej reprezentacji.

Ogłaszanie kadry na wielkie rozgrywki jak na przykład światowe mistrzostwa a także Euro od dawna potrafi pobudzić w gronie wielbicieli piłkarskich oraz dziennikarzy wielkie doświadczenie w naszym narodzie. Zwykle trafiały się w takich przypadkach rewelacje, które nie wszystkim do gustu przypadły. Podobnie było w tym przypadku. Z całą pewnością dużym zdziwieniem, w momencie gdy selekcjoner Sousa przedstawił listę zawodników był brak w narodowej drużynie Grosickiego, który przez naprawdę długi czas stanowił trzon naszej piłkarskiej drużyny. Zawodnik West Bromwich Albion od wielu miesięcy nie rozgrywa spotkań trwale i jest to przyczyną główną tego, iż selekcjoner Paulo Sousa nie zechciał powołać Turbogrosika do drużyny piłkarskiej drużyny narodowej na Mistrzostwa Europy. W teorii posiadamy naprawdę narodową drużynę, która pojedynkować się może o świetny rezultat na Mistrzostwach Europy. Zostaje nam w takiej sytuacji czekać na debiutancki pojedynek europejskich mistrzostw, w którym drużyna Polski rywalizować będzie ze Słowaków reprezentacją.