Za tydzień się rozpoczną mistrzostwa Starego Kontynentu w nożnej piłce! Remis w batalii polskiej kadry z rosyjskim zespołem.

Za tydzień się rozpoczną mistrzostwa Starego Kontynentu w nożnej piłce! Remis w batalii polskiej kadry z rosyjskim zespołem.

Z pewnością futbol to oglądana najliczniej dyscyplina w Polsce. Ogromna ilość piłkarskich sympatyków czeka na wielkimi krokami nadchodzące mistrzostwa Starego Kontynentu i to nie powinno w takim wypadku nikogo dziwić. Reprezentacja naszego kraju wystąpi tam i pojedynkować się będzie w bataliach grupowych z hiszpańską kadrą, zespołem Słowacji oraz szwecką reprezentacją. Dobrze przyznać, że to nie są prości przeciwnicy, jednakże posiadamy spore szanse na wyjście z grupy. Naprawdę istotne będzie tutaj to, by zaprezentować się z najdokładniejszej strony. W ten wtorek polska reprezentacja rozegrała batalię towarzyską z reprezentacją Rosji, która również pojedzie na Euro. Pierwszy raz od zeszłego roku kibice futbolu mogli stawić się na stadionie i mogli być na pewno zadowoleni. W tej batalii nie było jednak wielu emocji i ostatecznie kadra polska zagrała na remis z rosyjską kadrą jeden do jednego. Dla polskiego zespołu gola już w czwartej minucie ustrzelił Świerczok Jakub, natomiast dla drużyny rosyjskiej trafił Wiaczesław Karawajew.