Zaprezentowana przez Brzozowskiego piosenka zbyt zwyczajna na finał turnieju Eurowizji! Markotne zakończenie przygody Brzozowskiego Rafała na Eurowizji.

Zaprezentowana przez Brzozowskiego piosenka zbyt zwyczajna na finał turnieju Eurowizji! Markotne zakończenie przygody Brzozowskiego Rafała na Eurowizji.

Polska na ogół nie porywała widzów podczas turnieju Eurowizji i powinniśmy rozumieć to. Zwykle naszym największym osiągnięciem jest awansowanie do finałowej części konkursu, gdzie zdobywaliśmy najdalsze lokaty. W ubiegłym roku Eurowizję odwołano, gdyż panowała epidemia COVID-19, która powstrzymała nie jedynie Europę, ale także całą planetę. Ambasadorem naszego państwa w trakcie zawodów Eurowizji został Rafał Brzozowski, który miał chęć wzbudzić zachwyt wielbicieli dobrej muzyki utworem o tytule "The Ride". Bardzo dużo dziennikarzy nie było uradowanych z wybrania wysłannika naszego narodu, jednak w ostatecznym rozrachunku do zmiany nie doszło. Szkoda iż byliśmy zobligowani następny raz żegnać się z turniejem Eurowizji dużo szybciej, niż byśmy tego pragnęli. Brzozowski, który był polskim reprezentantem na Eurowizji nie zachęcił do siebie europejskiej widowni i dlatego właśnie wyeliminowany został na etapie półfinału sześćdziesiątego piątego turnieju piosenki europejskiej.

Telewidzowie z Polski bez najmniejszych wątpliwości są już niezwykle zmęczeni tego typu wynikiem. "The Ride" czyli piosenka zaprezentowana ze strony Brzozowskiego Rafała była po prostu słaba i bardzo dobrze to zaznaczyć. Nie ma niczego interesującego w tym utworze co może wprawić w ekscytację sympatyków muzyki w Europie. Jest to następna edycja turnieju europejskiej piosenki, podczas którego ambasador naszego kraju nie ma możliwości zakwalifikować się do finału. Bez większego kłopotu można zrozumieć, że od paru lat wskazanie ambasadorów naszego kraju na konkurs piosenki europejskiej nie wychodzi nam zbyt dobrze. Należy więc wierzyć w to, że w przyszłym roku Polska będzie mógł zakwalifikować się do finałowej batalii o triumf w turnieju europejskiej piosenki. Niesamowicie ważne w tego rodzaju przypadku jest to, aby nominować charyzmatycznego reprezentanta, który będzie w stanie zauroczyć europejską publiczność. W przeciwnym wypadku kolejny raz nie damy rady do finałowego występu podczas turnieju Eurowizji.